Menu
Your Cart
Výber  DARČEKOV  ku každej objednávke nad 150€

Expandéry

Expandéry
Expandéry
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Expander je zariadenie pre cvičenie svalov hornej časti tela. Skladá sa zo štyroch strún, ktoré sú pripojené k dvom držiakom zo špeciálneho plastu. Struny sú vyrobené z gumy so zvýšenou pevnosťou v ťahu. Zariadenie možno tiež použiť pre celkový rozvoj svalov a rehabilitačné cvičenia.Parametre:gumové..
10,39€
Bez DPH:8,66€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Expander je zariadenie pre cvičenie svalov hornej časti tela. Skladá sa z dvoch strún, ktoré sú pripojené k dvom držiakom zo špeciálneho plastu. Struny sú vyrobené z gumy so zvýšenou pevnosťou v ťahu. Zariadenie možno tiež použiť pre celkový rozvoj svalov a rehabilitačné cvičenia.Parametre:gumové st..
8,39€
Bez DPH:6,99€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Expander je zariadenie pre cvičenie svalov hornej časti tela. Skladá sa z odporového prvku s dvoma penovými úchyty. Expandér je vyrobený z gumy so zlepšenou pevnosťou v ťahu. Možno tiež použiť pre celkový rozvoj svalov a rehabilitačné cvičenia.Parametre:LCD displejDĺžka gumy 39 cmPriemer gumy 1,2 cm..
9,19€
Bez DPH:7,66€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Expander je zariadenie pre cvičenie svalov hornej časti tela. Skladá sa z odporového prvku a dvoma penovými uchy.Odporový prvok je vyrobený z gumy so zlepšenou pevnosťou v ťahu. Zariadenie možno tiež použiť pre celkový rozvoj svalov a rehabilitačné cvičenia.Parametre:Dĺžka gumy 39 cmPriemer gumy 0,7..
4,38€
Bez DPH:3,65€
Dostupnosť: expedujeme do 36 hodín
Expander je zariadenie pre cvičenie svalov hornej časti tela. Skladá sa z odporového prvku s dvoma penovými úchyty. Expandér je vyrobený z gumy so zlepšenou pevnosťou v ťahu. Možno tiež použiť pre celkový rozvoj svalov a rehabilitačné cvičenia. Parametre:Dĺžka gumy 125 cmPriemer gumy 0,7 cmpenové úc..
4,22€
Bez DPH:3,52€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Expander je zariadenie pre cvičenie svalov hornej časti tela. Skladá sa z piatich strún, ktoré sú pripojené k dvom držiakom zo špeciálneho plastu. Struny sú vyrobené z kvalitnej ocele. Odpor, sila expandéra je riadená nastavením vhodného množstva káblov. Zariadenie možno tiež použiť pre celkový rozv..
9,59€
Bez DPH:7,99€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Expander je zariadenie pre cvičenie svalov hornej časti tela. Skladá sa z piatich strún, ktoré sú pripojené k dvom držiakom zo špeciálneho plastu. Struny sú vyrobené z gumy so zvýšenou pevnosťou v ťahu. Odpor, sila expandéra je riadená nastavením vhodného množstva káblov. Zariadenie možno tiež použi..
8,80€
Bez DPH:7,33€
Zobrazujem od 1 do 7 zo 7 (1 strán)