Menu
Your Cart
Výber  DARČEKOV  ku každej objednávke nad 150€

Lopty

Lopty
Míče
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Špeciálna masážna lopta blackroll duoball HMS vhodný pre svalovú relaxáciu pre náročnom tréningu. Tento silikónový lopta účelne uvoľní svalové napätie aj v ťažko dostupných miestach tela. To má za následok zvýšenie sily, výdrže a dynamiky.Parametre:Materiál: EPPPriemer: 8 x 16 cmUpozornenie:Záruka: ..
8,80€
Bez DPH:7,33€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Špeciálna masážna lopta blackroll duoball HMS vhodný pre svalovú relaxáciu pre náročnom tréningu. Tento silikónový lopta účelne uvoľní svalové napätie aj v ťažko dostupných miestach tela. To má za následok zvýšenie sily, výdrže a dynamiky.Parametre:Materiál: EPPPriemer: 12 x 24 cmUpozornenie:Záruka:..
10,80€
Bez DPH:9,00€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Špeciálna masážna lopta blackroll ball HMS vhodný pre svalovú relaxáciu pre náročnom tréningu. Tento silikónový lopta účelne uvoľní svalové napätie aj v ťažko dostupných miestach tela. To má za následok zvýšenie sily, výdrže a dynamiky.Parametre:Materiál: EPPPriemer: 10 cmUpozornenie:Záruka: 24 mesi..
6,59€
Bez DPH:5,49€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Špeciálna masážna lopta blackroll ball HMS vhodný pre svalovú relaxáciu pre náročnom tréningu. Tento silikónový lopta účelne uvoľní svalové napätie aj v ťažko dostupných miestach tela. To má za následok zvýšenie sily, výdrže a dynamiky.Parametre:Materiál: EPPPriemer: 8 cmUpozornenie:Záruka: 24 mesia..
5,58€
Bez DPH:4,65€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Špeciálna masážna lopta blackroll ball HMS vhodný pre svalovú relaxáciu pre náročnom tréningu. Tento silikónový lopta účelne uvoľní svalové napätie aj v ťažko dostupných miestach tela. To má za následok zvýšenie sily, výdrže a dynamiky.Parametre:Materiál: EPPPriemer: 6 cmUpozornenie:Záruka: 24 mesia..
4,79€
Bez DPH:3,99€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
PSB10 Slam Ball HMS je míč který neodskakuje. Slam ball patří do třídy medicimbalu. Tento medicinbal je vyroben z pryže, která je naplněna pískem. Díky tomu se vám medicimbál nerozpadne a nezničí, pokud jej budete házet proti zemi. Slamball je perfektní pomůcka, díky které můžeme trénovat rozvoj e..
20,04€
Bez DPH:16,70€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
PS8 Slam Ball HMS je lopta ktorý neodskakuje. Slam ball patrí do triedy Medicimbal. Tento medicinbalom je vyrobený z gumy, ktorá je naplnená pieskom. Vďaka tomu sa vám Medicimbal nerozpadne a nezničí, ak ho budete hádzať proti zemi. Slamball je perfektný pomôcka, vďaka ktorej môžeme trénovať rozvoj ..
19,24€
Bez DPH:16,03€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
PS3 Slam Ball HMS je lopta ktorý neodskakuje. Slam ball patrí do triedy Medicimbal. Tento medicinbalom je vyrobený z gumy, ktorá je naplnená pieskom. Vďaka tomu sa vám Medicimbal nerozpadne a nezničí, ak ho budete hádzať proti zemi. Slamball je perfektný pomôcka, vďaka ktorej môžeme trénovať rozvoj ..
12,01€
Bez DPH:10,01€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
PS5 Slam Ball HMS je lopta ktorý neodskakuje. Slam ball patrí do triedy Medicimbal. Tento medicinbalom je vyrobený z gumy, ktorá je naplnená pieskom. Vďaka tomu sa vám Medicimbal nerozpadne a nezničí, ak ho budete hádzať proti zemi. Slamball je perfektný pomôcka, vďaka ktorej môžeme trénovať rozvoj ..
14,02€
Bez DPH:11,68€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Špeciálna masážna lopta Lacrosse HMS vhodný pre svalovú relaxáciu pre náročnom tréningu. Tento silikónový lopta účelne uvoľní svalové napätie aj v ťažko dostupných miestach tela. To má za následok zvýšenie sily, výdrže a dynamiky.Parametre:Materiál: silikónPriemer: 6,5 cmUpozornenie:Certifikát, norm..
4,79€
Bez DPH:3,99€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Špeciálna masážna lopta Lacrosse HMS vhodný pre svalovú relaxáciu pre náročnom tréningu. Tento silikónový lopta účelne uvoľní svalové napätie aj v ťažko dostupných miestach tela. To má za následok zvýšenie sily, výdrže a dynamiky.Parametre:Materiál: silikónRozmer: 12,5 x 6,5 cmUpozornenie:Certifikát..
8,39€
Bez DPH:6,99€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Posilňovaca lopta HMS WLB 15 kg je vlastne špeciálny medicinbal, ktorý bol vytvorený pre silové cvičenie a funkčné tréning. Hlavným cvičebným prvkom tohto medicinbalu je hod o stenu, dá sa ale využiť aj ako záťaž do rúk a ako podsedák. Ball je vyrobený zo syntetickej kože a nemá žiadne kovové prvky,..
55,37€
Bez DPH:46,14€
Zobrazujem od 1 do 12 zo 21 (2 strán)