Menu
Your Cart
Výber  DARČEKOV  ku každej objednávke nad 150€

Fitness valce

Fitness valce
Fitness valce
Dostupnosť: expedujeme do 36 hodín
Valec THIN s rotačným driekom určeným na masáže, vybavený špeciálnymi výčnelkami, ktoré evokujú pocit obdobný masážam profesionálnym masérom. Tiché ložiská vo valci nerušia pri masáži. Parametre: valec s rotačným ložiskovým driekom a špeciálne výčnelky posilňujú efekt masáže. Tvrdosť: štandard, Mate..
11,00€
Bez DPH:9,17€
Dostupnosť: Nedostupné
Fitness masážny valec Fitness penový valec je spoľahlivá a účinná pomôcka, určená na posilňovanie aj masáž.Je možné ho využiť pri cvičení jogy či pilates, alebo na posilňovanie určitých častí tela. Špeciálny design tohto výrobku umožňuje cielenú masáž a celkovú svalovú integráciu. Je určený na uvoľn..
15,00€
Bez DPH:12,50€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Fitness valec Spokey Teel 2in1 je zaujímavý nástroj umožňujúci predvádzanie veľkej škály cvikov posilňujúcich rôzne časti tela. Je možné ho použiť pri cvičení jógy, pilates alebo k posilňovaniu určitých častí tela. Špeciálny design umožňuje cielenú masáž a celkovú svalovú integráciu,Parametrre: mate..
17,00€
Bez DPH:14,17€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Valec SOFT ROLL z odolnej peny EVA určený k masážam, pre jógu a pilates. Valec z elastickej peny evokuje pocit obdobný masáže profesionálnym masérom. Parametre: tvrdosť štandard, materiál: pena EVA, priemer 15cm, dĺžka 30cm, určenie: jógs, pilates ..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Fitness penový valec je spoľahlivá a účinná pomôcka, určená na posilňovanie aj masáž.Je možné ho využiť pri cvičení jogy či pilates, alebo na posilňovanie určitých častí tela. Špeciálny design tohto výrobku umožňuje cielenú masáž a celkovú svalovú integráciu. Je určený na uvoľnenie a relax stuhnutýc..
10,00€
Bez DPH:8,33€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Fitness masážny valec Fitness penový valec je spoľahlivá a účinná pomôcka, určená na posilňovanie aj masáž.Je možné ho využiť pri cvičení jogy či pilates, alebo na posilňovanie určitých častí tela. Špeciálny design tohto výrobku umožňuje cielenú masáž a celkovú svalovú integráciu. Je určený na u..
15,00€
Bez DPH:12,50€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Fitness valec naviac s hladkým valcom v sadeFitness valec Spokey ROLL 2in1 je zaujímavý nástroj umožňujúci predvádzanie veľkej škály cvikov posilňujúcich rôzne časti tela. Je možné ho použiť pri cvičení jógy, pilates alebo k posilňovaniu určitých častí tela. Špeciálny design umožňuje cielenú masáž a..
17,00€
Bez DPH:14,17€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Fitness valec MIX ROLL je spoľahlivá a účinná pomôcka určená k posilňovaniu a masážam. Je možné využitie pri cvičení jógy či pilates alebo na posilňovanie určitých častí tela. Špeciálny design tohto výrobku umožňuje cielenú masáž a celkovú svalovú integráciu. Je určený na uvoľňenie a relaxáciu stuhn..
21,00€
Bez DPH:17,50€
Zobrazujem od 1 do 8 zo 8 (1 strán)