Menu
Your Cart
Výber  DARČEKOV  ku každej objednávke nad 150€

Domčeky a stany

Domčeky a stany
Domčeky a stany
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Farebný piknikový domček so stolčekom. Domček je navrhnutý z odolného a mäkkého plastu, aby sa deťom pri ich divokých hrách nič nestalo. Vďaka veľkým rozmerom sa budú môcť hrať so svojimi kamarátmi a preskúmať tak svoje nové obydlie. Krásne vstupné dvere, zelená strecha, stolík, otváracie okná a far..
129,00€
Bez DPH:107,50€
Dostupnosť: Nedostupné
Krásny plastový domček na záhradu vyzerá ako naozajstný. Má otváracie okná a dvere. Súčasťou balenia sú makety motýlikov, vtáčikov a kvetinky, ktoré možno prichytiť na bok domčeka ako dekoráciu. Domček je stabilný, čo umožňuje dieťaťu domčekom preliezať a bezpečne sa hrať. Parametre: - farby sú od..
89,90€
Bez DPH:74,92€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Krásny plastový domček na záhradu, ktorý vyzerá ako naozajstný. Domček má otváracie okná a dvere. Súčasťou sú aj makety - kvetinky, motýlikov a vtáčikov, ktoré možno prichytiť na bok domčeka ako dekoráciu. Domček je stabilný, čo umožňuje dieťaťu domčekom preliezať a bezpečne sa hrať. Farby sú odolné..
119,90€
Bez DPH:99,92€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Detský drevený domček s drevenou strechou, ktorá je chránená bitúmenovým pásom. Domček je dodávaný v rozloženom stave po jednotlivých doskách. Iba dvere, okno a štíty sú zmontované. Domček obsahuje spojovací materiál, ktorý zaručuje jednoduchý stavebnicový systém skladania. Drevo je ošetrené tlakovo..
269,00€
Bez DPH:224,17€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Detský drevený domček s plastovou strechou pre množstvo bezpečnej zábavy na záhrade. Domček je dodávaný v rozloženom stave po jednotlivých doskách. Len dvere, okno a štíty sú zmontované. V okne a na dverách je použité plexisklo. Domček obsahuje spojovací materiál, ktorý zaručuje jednoduchý stavebnic..
159,90€
Bez DPH:133,25€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Detský drevený domček s pieskoviskom Domček je dodávaný v rozloženom stave z prefabrikovaných dielov. Celé steny a strecha, ktoré stačí zoskrutkovať k sebe. Domček obsahuje spojovací materiál, ktorý zaručuje jednoduchý systém skladania. Drevo nie je povrchovo ošetrené, preto ho odporúčame impregnova..
319,90€
Bez DPH:266,58€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Detský drevený domček +quot;veranda+quot; vrátane podlahy a zastrešenia verandy bude skvelým doplnkom na vašej záhrade. Deti si užijú veľa zábavy. Radosť im urobí aj tabuľa, ktorá je vhodná na písanie a maľovanie. Domček je dodávaný v rozloženom stave z prefabrikovaných dielov vrátane spojovacieho m..
409,90€
Bez DPH:341,58€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Detský drevený domček Stajňa je dodávaný v rozloženom stave z prefabrikovaných dielov. Celé steny a strecha, ktoré stačí zoskrutkovať k sebe. Domček obsahuje spojovací materiál, ktorý zaručuje jednoduchý systém skladania. Strecha domčeka, okenice sú natreté. Drevo na zvyšku domčeka nie je povrchovo ..
199,90€
Bez DPH:166,58€
Zobrazujem od 1 do 8 zo 8 (1 strán)