Menu
Your Cart
Výber  DARČEKOV  ku každej objednávke nad 150€

Detské bazéniky

Detské bazéniky
Detské bazéniky
Dostupnosť: 7 až 14 dní
S nafukovacím bazénom Tropický útes sa na zahrade budete cítiť ako v trópoch. Bazén Tropický útes s atraktívnym designom koralového útesu poskytne vašim deťom veľa zábavy v teplých letných mesiacoch. Tvrdený vinyl chráni bazén pred poškodením, vďaka pevnej konštrukcii môžete sedieť priamo na bazéne ..
46,90€
Bez DPH:39,08€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Do veľkého bazéna Marína sa vojde celá rodina a ešte nejaké miesto zostane. Bazén Marína vám v letnom období umožní užiť si dovolenku a prázdniny naplno. Veľkostne bazén dosahuje porovnateľné rozmery ako veľké nadzemné bazény a poskytne tak chladné útočisko pred teplom celej rodine. K nafúknutiu sta..
39,90€
Bez DPH:33,25€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Nafukovací detský bazénik so strieškou v tvare muchotrávky. Strieška chráni dieťa pred slnečnými lúčmi. Strieška je nafukovacia. Mäkká nafukovacia podlaha zaistí bezpečné a pohodlné hranie. Súčasťou je malá veselá nafukovacia muchotrávka. Parametre: - vek: 1+ - materiál: masívny vinyl - výška hladi..
15,49€
Bez DPH:12,91€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Detský bazénik je zložený z troch prstencov, každý z nich sa nafukuje samostatne. Podlaha z mäkčeného PVC zabraňuje odretiu a súčasne pôsobí protišmykovo. Bazén je možné umiestniť kdekoľvek, kde bude najmenším plavcom vyhovovať. Pod bazén je vhodné dokúpiť si ochrannú podložku. Parametre bazéna: - ..
10,90€
Bez DPH:9,08€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Unikátny bazén s potlačou morských živočíchov zaručene poteší vaše deti. Tento nafukovací bazén je štvorcový, vhodný pre všetky deti od 3 rokov. Príjemná svetlo modrá farba navodzuje efekt farby vody oceánu. Vinylové steny sú potlačené obrázky morských živočíchov. Široké steny bazéna zabraňujú prepa..
28,90€
Bez DPH:24,08€
Zobrazujem od 1 do 5 zo 5 (1 strán)