Menu
Your Cart
Výber  DARČEKOV  ku každej objednávke nad 150€

Chlórová dezinfekcia

Chlórová dezinfekcia
Chlórová dezinfekcia
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Trojzložkové minitablety pre kompletné ošetrenie bazénovej vody. Zložky chlóru, Algeastopu a Vločkovača zabraňujú tvorbe rias a dezinfikujú vodu. Viacúčelové pomaly rozpustné tablety na dezinfekciu, zabráneniu vzniku rias a vyzrážaniu nečistôt. Po ponorení tablety do vody dochádza k postupnému uvoľň..
10,99€
Bez DPH:9,16€
Dostupnosť: expedujeme do 36 hodín
Viacúčelové pomaly rozpustné veľké tablety pre priebežné udržiavanie potrebnej hladiny chlóru po použití granulátu AQuaMar Start. Jedná sa o protiporastové algicidne a vločkovacie prostriedoky účinný proti riasam, plesniam, baktériám a vírusom. Po ponorení tablety do vody dochádza k postupnému uvoľň..
47,90€
Bez DPH:39,92€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Viacúčelové pomaly rozpustné veľké tablety na priebežné udržiavanie hladiny chlóru po použití granulátu Aquamar Start. Protiporastový algicidný a vločkovací prostriedok účinný proti riasam, plesniam, baktériám a vírusom. Po ponorení tablety do vody dochádza k postupnému uvoľňovaniu chlóru. Dávkovan..
19,90€
Bez DPH:16,58€
Dostupnosť: expedujeme do 36 hodín
Aquamar Štart je vôbec prvá bazénová chémia, ktorú odporúčame po napustení bazéna použiť. Pomôže vám výrazne ušetriť financie za neskoršiu starostlivosť o vodu. Prípravok slúži k rýchlemu zachlórovaniu vody, napríklad pri napúšťaní bazénu. Aby sa zabránilo tvorbe rias a mikroorganizmov, musí bazénov..
12,79€
Bez DPH:10,66€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Malé dezinfekčné pomaly rozpustné tablety pre priebežné udržiavanie koncentrácie chlóru po použití chlórového granulátu. Slúži ako prostriedok účinný proti riasam, plesniam, bakeriam a vírusom. Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si prečítajte údaje na obale a pripojené informácie..
10,90€
Bez DPH:9,08€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Firma Marimex Vám prináša novú exkluzívnu radu pre bezchlórové ošetrenie bazénovej vody na báze aktívneho kyslíka. Táto rada je šetrnejšia k ľudskej pokožke aj organizmu najmä u detí a osôb s citlivou reakciou na chlór. Jej použitie je rovnako jednoduché ako použitie chlórových prípravkov. Pomaly ro..
21,99€
Bez DPH:18,33€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Päť zložkový prípravok Komplex 5v1 vás zbaví starostí s údržbou bazéna. Multifunkčné tablety s piatimi účinkami sa postarajú o: - dezinfekciu - prevenciu proti riasam - vločkovanie - stabilizáciu tvrdosti vody - stabilizáciu pH Jedná sa o novinku sezóny a prvý podobný produkt na slovenskom trhu. S..
13,90€
Bez DPH:11,58€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Päťzložkový prípravok Komplex 5v1 vás zbaví starostí s údržbou bazéna. Multifunkčné tablety s piatimi účinkami sa postarajú o: - dezinfekciu - prevenciu proti riasám - vločkovanie - stabilizáciu tvrdosti vody - stabilizáciu pH. S Marimex Komplexom 5v1 nebudete musieť stále premýšľat, či je o váš ba..
59,90€
Bez DPH:49,92€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Päťzložkový prípravok Komplex 5v1 vás zbaví starostí s údržbou bazéna. Multifunkčné tablety s piatimi účinkami sa postarajú o: - dezinfekciu - prevenciu proti riasam - vločkovanie - stabilizáciu tvrdosti vody - stabilizáciu pH Jedná sa o novinku sezóny a prvý podobný produkt na slovenskom trhu. S ..
24,59€
Bez DPH:20,49€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Päťzložkový prípravok Komplex 5v1 vás zbaví starostí o údržbu bazéna. Multifunkčné tablety s piatimi účinkami sa postarajú o: - dezinfekciu - prevenciu proti riasam - vločkovanie - stabilizáciu tvrdosti vody - stabilizáciu pH Jedná sa o novinku tohtoročnej sezóny a prvý podobný produkt na slovensk..
13,99€
Bez DPH:11,66€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Prípravok znižuje straty chlóru spôsobené UV žiarením a dokáže tak usporiť až 75% chlóru. Prípravok sa aplikuje do bazéna vždy po jeho napustení alebo pred zahájením sezóny, obsahuje 100% kyselinu kyanurovú, ktorá zabraňuje rozptylu chlóru, a je úplne rozpustný. Dávkovanie: - pred použitím prípravk..
11,99€
Bez DPH:9,99€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Aquamar Chlor Shock krátkodobo a rýchlo zvyšuje koncentráciu chlóru, ktorý ničí väčšinu druhov rias, ktoré sú do bazéna neustále prenášané prostredníctvom prachu, vetra a dažďa. Účinkuje tiež na baktérie a vírusy. Prípravok na 24 hodín výrazne zvýši koncentráciu chlóru až na 10 mg/l a spoľahlivo zni..
34,29€
Bez DPH:28,58€
Zobrazujem od 1 do 12 zo 15 (2 strán)