Menu
Your Cart
Výber  DARČEKOV  ku každej objednávke nad 150€

Bezchlórová dezinfekcia

Bezchlórová dezinfekcia
Bezchlórová dezinfekcia
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Baby Pool Care je ideálny pomocník v starostlivosti o detské bazény. Zamedzí rastu rias a baktérií, ale napriek tomu nie je vďaka nulovému obsahu chlóru škodlivý pre detskú pokožku a životné prostredie. Kúpanie je možné ihneď po aplikácii. Táto dezinfekcia je vhodná pre menšie bazény bez filtračného..
6,90€
Bez DPH:5,75€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Tekutý kyslíkový dezinfekčný prostriedok pre ošetrenie bazénov na báze peroxidu vodíka a striebra. Slúži ako prostriedok pre pravidelnú aj nárazovú (šokovú) údržbu bazénovej vody. Pôsobenie: Kyslíkový prostriedok pre ošetrenie bazénov na báze peroxidu vodíka a striebra. Vo vode sa rozkladá za vznik..
24,99€
Bez DPH:20,83€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Prípravok znižuje vysokú koncentráciu voľného chlóru, po použití šokových prípravkov umožňuje v krátkej dobe opätovné kúpanie. Voľný chlór sa do vody uvoľňuje rozpúšťaním chlórových prípravkov pre dezinfekciu, má hlavne dezinfekčný účinok a pri koncentrácii do 3 mg / l nie je pre ľudský organizmus n..
6,59€
Bez DPH:5,49€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Firma Marimex vám prináša novú exkluzívnu radu pre bezchlórové ošetrenie bazénovej vody na báze aktívneho kyslíka. Táto rada je šetrnejšia k ľudskej pokožke aj organizmu najmä u detí a osôb s citlivou reakciou na chlór. Jej použitie je rovnako jednoduché ako použitie chlórových prípravkov. Aktivuje ..
8,79€
Bez DPH:7,33€
Zobrazujem od 1 do 4 zo 4 (1 strán)