Menu
Your Cart
Výber  DARČEKOV  ku každej objednávke nad 150€

Športové oblečenie

Športové oblečenie
Športové oblečenie
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Tréningové šortky DBX Bushido MS-133 Fighter využijete ako pri tréningu MMA a CrossFit, tak pri akejkoľvek inej aktivite. Šortky sú vyrobené z polyesteru v hlaku úprave, ktorá je veľmi príjemná na dotyk a zvyšuje pohodlie počas tréningu. Materiál rýchlo schne a udržuje ideálnu teplotu pre prácu sval..
od 40,12€
Bez DPH:33,43€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Kompresný tričko DBX Bushido R-121H Warrior využijete ako pri tréningu MMA a CrossFit, tak pri akejkoľvek inej aktivite. Tričko je vyrobené z funkčného DBX MoreDry materiálu, ktorý sa vyznačuje ľahkosťou, dokonalú ventiláciou a odvodom potu od tela. Vďaka tomu udržuje ideálnu teplotu pre prácu svalo..
od 35,70€
Bez DPH:29,75€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Tréningové tričko DBX Bushido Snake je vyrobené z funkčného materiálu DBX MoreDry, ktorý odvádza vlhkosť od pokožky tela na vonkajšiu stranu trička. Zároveň pomáha udržiavať správnu telesnú teplotu a chráni tak pred prehriatím, alebo chladom. Tričko je zošitý zo štyroch panelov elastickou niťou reno..
od 35,70€
Bez DPH:29,75€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Tréningové šortky DBX Bushido Snake sú vyrobené z polyesteru, ktorý je upravený pre maximálnu odolnosť a trvanlivosť. Trenírky majú strih pre maximálnu rozah pohybu bez obmedzenia, tomu napomáhajú rozparky na nohaviciach a zošitie zo štyroch dielov. Elastický panel všitý do rozkroku oceníte počas dr..
od 40,12€
Bez DPH:33,43€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Funkčné tričko DBX BUSHIDO KT2 využijete ako pri tréningu MMA a CrossFit, tak pri akejkoľvek inej aktivite. Tričko je vyrobené v poľsku z funkčného DRY Expert materiálu, ktorý sa vyznačuje ľahkosťou, dokonalú ventiláciou a odvodom potu od tela. Vďaka tomu udržuje ideálnu teplotu pre prácu svalov i p..
od 24,05€
Bez DPH:20,04€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Funkčné, kompresné tričko DBX BUSHIDO KT4 využijete ako pri tréningu MMA a CrossFit, tak pri akejkoľvek inej aktivite. Tričko je vyrobené v poľsku z funkčného RASHGUARD a DRY Expert materiálu, ktorý sa vyznačuje ľahkosťou, dokonalú ventiláciou a odvodom potu od tela. Vďaka tomu udržuje ideálnu teplo..
od 32,08€
Bez DPH:26,73€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Funkčné, kompresné tričko DBX BUSHIDO KT3 využijete ako pri tréningu MMA a CrossFit, tak pri akejkoľvek inej aktivite. Tričko je vyrobené v poľsku z funkčného RASHGUARD a DRY Expert materiálu, ktorý sa vyznačuje ľahkosťou, dokonalú ventiláciou a odvodom potu od tela. Vďaka tomu udržuje ideálnu teplo..
od 32,08€
Bez DPH:26,73€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Funkčné tričko DBX BUSHIDO KT1 využijete ako pri tréningu MMA a CrossFit, tak pri akejkoľvek inej aktivite. Tričko je vyrobené v poľsku z funkčného DRY Expert materiálu, ktorý sa vyznačuje ľahkosťou, dokonalú ventiláciou a odvodom potu od tela. Vďaka tomu udržuje ideálnu teplotu pre prácu svalov i p..
od 24,05€
Bez DPH:20,04€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Funkčné tričko DBX BUSHIDO KT6 využijete ako pri tréningu MMA a CrossFit, tak pri akejkoľvek inej aktivite. Tričko je vyrobené z funkčného AIR Flow materiálu, ktorý sa vyznačuje ľahkosťou, dokonalú ventiláciou a odvodom potu od tela. Vďaka tomu udržuje ideálnu teplotu pre prácu svalov i počas intenz..
od 20,04€
Bez DPH:16,70€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Funkčné tričko DBX BUSHIDO KT5 využijete ako pri tréningu MMA a CrossFit, tak pri akejkoľvek inej aktivite. Tričko je vyrobené z funkčného AIR Flow materiálu, ktorý sa vyznačuje ľahkosťou, dokonalú ventiláciou a odvodom potu od tela. Vďaka tomu udržuje ideálnu teplotu pre prácu svalov i počas intenz..
od 20,04€
Bez DPH:16,70€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Tričko DBX BUSHIDO KT7 využijete ako pri tréningu MMA a CrossFit, tak pri akejkoľvek inej aktivite. Tričko je vyrobené v poľsku zo 100% bavlny o gramáži 190g / m2, vďaka čomu je odolné a pohodlné. Vysoká gramáž ďalej zaručuje pevnosť v ťahu a dlhú životnosť vzoru naneseného sieťotlačou. Strih trička..
od 20,04€
Bez DPH:16,70€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Šortky DBX BUSHIDO S2 využijete ako pri tréningu MMA a CrossFit, tak pri akejkoľvek inej aktivite. Šortky sú vyrobené v poľsku z veľmi odolného polyesteru, ktorý sa vyznačuje nízkou váhou, dobrou cirkuláciou vzduchu a rýchlym schnutím. Do rozkroku je všitý elastický panel pre väčšiu pružnosť a elimi..
od 33,29€
Bez DPH:27,74€
Zobrazujem od 1 do 12 zo 60 (5 strán)