Menu
Your Cart
Výber  DARČEKOV  ku každej objednávke nad 150€

Figuríny

Figuríny
Figuríny
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Tréningová figurína DBX BUSHIDO imituje živého protivníka a používa sa v MMA, džude a zápasu ako pomôcka k realistickému nácviku kopov, úderov, rôznych techník škrtenia apod .. Figurína je vyrobená zo syntetickej kože Rexion, ktorá sa podobá prírodné kožu a okrem iného sa používa na výrobu boxovacíc..
236,88€
Bez DPH:197,40€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Tréningová figurína DBX Bushido MTG je samostatne stojaci terč zodpovedajúce reálne postave človeka. Tvar a rozmery postavy imitujú pocit reálneho úderu do tkanív. Materiál je zmes gumy a gélu, v oblasti "brucha" je navyše silná pružina.Trénink je tak veľmi realistický. Stabilitu figuríny zaisťuje v..
602,29€
Bez DPH:501,91€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Postroj pre figurínu DBX BUSHIDO umožnuje jej zavesenie a rozširuje tak možnosti tréningu. Postroj má nastaviteľnú veľkosť a je tak použiteľný na všetky figuríny DBX BUSHIDO.Parametre:Typ materiálu: polyester, oceľová okaFarba: čiernaUpozornenie:Záruka 12 mesiacov..
12,01€
Bez DPH:10,01€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Tréningová figurína DBX BUSHIDO imituje živého protivníka a používa sa v MMA, džude a zápasu ako pomôcka k realistickému nácviku kopov, úderov, páky, škrtenia a pod .. Figurína je vyrobená zo syntetickej kože ktorá je elastickým lepidlom prilepená k pevnému podkladu z džínsoviny. Namáhaná a často oh..
141,71€
Bez DPH:118,09€
Zobrazujem od 1 do 4 zo 4 (1 strán)