Menu
Your Cart
Výber  DARČEKOV  ku každej objednávke nad 150€

MMA rukavice

MMA rukavice
MMA rukavice
Dostupnosť: 7 až 14 dní
MMA a tréningové rukavice DBX BUSHIDO ARM-2023 sú vyrobené zo spevnené, umelej kože so zvýšenou elasticitou, vyplnené sú penou. Vďaka otvorenej vnútornej strane vám rukavica umožňujú zachovať priľnavosť a ruka dokonale vetrá. Naviac je rukavica vybavená ochranným prekrytím chrbta palca a dlhým, širo..
od 23,65€
Bez DPH:19,71€
Dostupnosť: expedujeme do 36 hodín
MMA rukavice DBX BUSHIDO ARM-2011b vyrobené z kvalitnej syntetickej kože. Výplní rukavíc je tvrdená pena, ktorá skvele tlmí údery a zaručuje užívateľovi každodenné bezproblémové využitie tak pri tréningu na boxovacom vreci tak sa sparing partnerom. Tento model je vhodný pre MMA, Krav Maga a tréning ..
od 25,66€
Bez DPH:21,38€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
MMA a tréningové rukavice DBX BUSHIDO E1v8 sú vyrobené zo spevnené, umelej kože so zvýšenou elasticitou, vyplnené sú penou. Vďaka otvorenej vnútornej strane vám rukavica umožňujú zachovať priľnavosť a ruka dokonale vetrá. Naviac je rukavica vybavená ochranným prekrytím chrbta palca a dlhým, širokým ..
od 23,65€
Bez DPH:19,71€
Dostupnosť: expedujeme do 36 hodín
MMA a tréningové rukavice DBX BUSHIDO ARM-2011 sú vyrobené zo spevnené, umelej kože so zvýšenou pevnosťou, vyplnené sú vysokou vrstvou peny, ktorá dokonale pohlcuje nárazy. Vďaka otvorenej vnútornej strane vám rukavica umožňujú zachovať priľnavosť a ruka dokonale vetrá. Naviac je rukavica vybavená o..
od 25,66€
Bez DPH:21,38€
Dostupnosť: expedujeme do 36 hodín
MMA a tréningové rukavice DBX BUSHIDO E1V6 sú vyrobené zo spevnené, umelej kože so zvýšenou elasticitou, vyplnené sú penou. Vďaka otvorenej vnútornej strane vám rukavica umožňujú zachovať priľnavosť a ruka dokonale vetrá. Naviac je rukavica vybavená ochranným prekrytím chrbta palca a dlhým, širokým ..
od 22,45€
Bez DPH:18,71€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v4 sú vyrobené z kvalitnej hovädzej kože. Predstavujeme Vám model rukavíc, ktorý odporúčame pre MMA, tréning Krav Maga a rovnako tak pre tréning na boxovacom vreci. Elegantný dizajn a vysoko kvalitnej prírodnej kože zaručujú trvanlivosť a pohodlie pri tréningu. Rukavice vď..
od 29,68€
Bez DPH:24,73€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
MMA rukavice DBX BUSHIDO ARM-2009 sú vyrobené z kvalitnej hovädzej kože. Predstavujeme Vám model rukavíc, ktorý odporúčame pre MMA, tréning Krav Maga a rovnako tak pre tréning na boxovacom vreci. Elegantný dizajn a vysoko kvalitnej prírodnej kože zaručujú trvanlivosť a pohodlie pri tréningu. Rukavic..
od 28,92€
Bez DPH:24,10€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v3 jsou vyrobeny z kvalitní syntetické kůže. Představujeme Vám model rukavic, který doporučujeme pro MMA a trénink na boxovacím pytli nebo reflexní hrušce. Rukavice díky exponovanému technickému řešení vnitřní strany poskytují vynikající příležitost uchopit protihráče. Vni..
od 22,45€
Bez DPH:18,71€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v2 sú vyrobené z kvalitnej hovädzej kože. Vďaka svojmu skvelému prevedení sú ideálne ako pre tréningy bojových umení, tak pri každodennom tréningu na boxovacom vreci. Elegantný dizajn a vysoko kvalitnej prírodnej kože zaručujú trvanlivosť a pohodlie pri tréningu. Rukavice ..
od 37,31€
Bez DPH:31,09€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
MMA rukavice DBX BUSHIDO e1v1 sú vyrobené z kvalitnej hovädzej kože. Predstavujeme Vám model rukavíc, ktorý odporúčame pre MMA a tréning na boxovacom vreci alebo reflexné hruške. Rukavice vďaka exponovanému technickému riešeniu vnútornej strany poskytujú vynikajúcu príležitosť uchopiť protihráča. Vn..
od 28,92€
Bez DPH:24,10€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
Rukavice DBD-MMA-2 sú vyrobené z kvalitnej hovädzej kože, ktorá zaručuje pohodlie a sú vhodné pre MMA a tréning na boxovacom vreci alebo reflexné hruške. Rukavice vďaka exponovanému technickému riešeniu vnútornej strany poskytujú vynikajúcu príležitosť uchopiť protihráča. Vnútorná strana rukavice je..
od 36,90€
Bez DPH:30,75€
Dostupnosť: 7 až 14 dní
MMA rukavice DBX BUSHIDO ARM-2014 vyrobené z kvalitnej syntetickej kože. Vďaka svojmu skvelému prevedení sú ideálne ako pre tréningy bojových umení, tak pri každodennom tréningu na boxovacom vreci. Rukavice vďaka exponovanému technickému riešeniu poskytujú vynikajúcu úroveň bezpečnosti počas zápasu...
od 23,24€
Bez DPH:19,37€
Zobrazujem od 1 do 12 zo 48 (4 strán)